“Динамо-Полтава” знову перемагає

Опубликованно: 18 декабря 2009 Рубрика: Район
6416 0 0 Размер шрифта: Добавить в закладки:

Несподівано легко полтавське «Динамо» переграло луганський «Буревісник». Упродовж матчу розрив між командами сягав п’яти пунктів, а завершився поєдинок з рахунком 29:27. Початок матчу однозначно необхідно занести в актив господарям: до 11 хвилини вони вигравали 6:2, причому Горський реалізував три 7-метрових кидки. Не допоміг гостям і тайм-аут, тому що дива у воротах творив Богдан Панченко. «Буревісник» виглядав мляво і, здавалося, приїхав тільки відбути номер.

Все ж таки до 18 хвилини катастрофічний відрив вдалося скоротити 8:5 і триматися гідно до завершальних хвилин першої половини, та дискваліфікація на 2 хвилини Романа Котелюка дозволили Юрію Хаусі та Ігорю Бондалу завершити тайм на користь «Динамо» – 14:10.

Зі стартовими хвилинами луганчани одразу закинули тричі і вирівняли становище. Та на це Полтава відповіла влучними кидками Серенка, Хаухи і Горського, який у цьому матчі здебільшого діяв у ролі лінійного. На 10 хвилині другого тайму рахунок взагалі став непристойним як для такої команди – 22:17, та і це ще було не все. Захист гостей тріщав по швам, тож двадцята хвилина принесла ще більший розрив – 28:21! Динамівці стали в захист, адже гра, по суті, була зроблена.
Незважаючи на потуги луганчан і кілька дискваліфікацій у «Динамо», матч завершився з рахунком 29:27. Добиратися додому луганчанам виявилося також складно: в них поламався автобус. Тож вирішили розміститися в готелі та шукати квитки на потяг.
«Динамо-Полтава» – «Буревісник» (Луганськ) 29:27 (14:10)

ПТ, 29 марта 2024, 8:24 Курс НБУ: USD , EUR , RUR