Директор КВТФ «Полтава» заявила про рейдерське захоплення

Опубликованно: 10 декабря 2009 Рубрика: Район
1885 0 0 Размер шрифта: Добавить в закладки:

Директор колективної  виробничої торгівельної фірми "Полтава" Марина Зозуля переконана – відбувається рейдерське захоплення їхньої власності (частина будівлі по вул. Шевченка, 50). Про це вона заявила під час прес-конференції в ІА «Новини Полтавщини». Каже, судова тяганина за це приміщення триває вже 5 років. Останнє рішення Вищого господарського суду було прийняте не на її користь. Жінка збирається подавати апеляцію до Верховного суду. Проте інша сторона, в особі помічника народного депутата Назарова, вже розпочала примусове виселення її з займаних приміщень.


«Він сказав, що ми програли і щоб виміталися звідси. Вигнали людей, виламали двері, повішали свої замки, обмотали ланцюгами… З приміщення можна було вийти, але увійти – ні, не впускали. Я зачинилася у себе в кабінеті, викликала міліцію, охорону…», - сказала Марина Зозуля. З приміщення її виштовхали. Каже, кричала, гукала міліцію, а «вони стояли на дворі і не реагували». За словами жінки, у кабінеті залишилися її особисті речі та гроші.
«Назаров сказав, що він орендує ці приміщення у нового власника», - додала Марина Зозуля. Жінка заявила – за цим стоїть народний депутат Левцун.
За коментарем ми звернулися до Володимира Левцуна. Він зазначив, що є офіційне рішення Вищого господарського суду, яке набрало чинності з моменту оголошення. За його словами, Марина Зозуля сама захопила у колишніх власників ці приміщення, а зараз їх просто повернули назад. Форма ж виконання судового рішення, зазначив нардеп, може бути різною і не обов’язково за участі судових виконавців. Саме ж «виселення», як він розповів, фіксували на відеокамеру, а члени спеціальної комісії, до якої увійшли і правоохоронні органи, провели перепис майна, щоб уникнути провокацій.  

Коментуючи ситуацію, що склалася, Володимир Левцун відкинув звинувачення Марини Зозулі у рейдерстві та підкреслив, що бізнесом не займається.


ВС, 17 января 2021, 21:29 Курс НБУ: USD , EUR , RUR